Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

+22
Pamstr
Cxld
passeo
krocze_szatana
Demon98
Klikers
WaldekCa90
MiauMiau
wasda
jatezgram
dariacak
zip1989
betebeta
missy81
Nokha
rade1984
Zenek76
Vivien.
Makakił
Blantares
Entte
ZorroTujest
26 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by ZorroTujest Pon 13 Maj 2024 - 16:33

First topic message reminder :

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Nebeus


1) Zarejestruj się za pomocą linku: https://app.nebeus.com/signup?refCode=934835e9-5aee-4d45-b2da-9278eb826811
czysty: https://app.nebeus.com
2) Zweryfikuj tożsamość
3) Zamów kartę Nebeus (Może być wirtualna)
4) Wydaj co najmniej 5 € bez wypłat z bankomatów (Sklep stacjonarny [połączenie karty wirtualnej z portfelem] i płatność NFC) Możesz też spróbować doładować konto Revolut.
5) Polecający w tym przypadku Ja, otrzyma 20 euro w ciągu 24-48 godzin (Podzielimy korzystnie dla poleconego)

Strona solidna, sprawdzona.

https://t.me/+3zyPIYwkatAxNDY0


Ostatnio zmieniony przez ZorroTujest dnia Pon 13 Maj 2024 - 16:51, w całości zmieniany 2 razy

_________________
Telegram: https://t.me/+3zyPIYwkatAxNDY0
ZorroTujest
ZorroTujest
Flush
Flush

Liczba postów : 240
Punkty : 325
Reputacja : 119
Dołączył : 04/12/2022

Powrót do góry Go down


Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Klikers Wto 18 Cze 2024 - 13:22

WaldekCa90 napisał:
Demon98 napisał:Zrobiłem konto z refa @Klikers i wypłacił refback tak jak pisał. Więc jak najbardziej polecam.
No niestety mimo wielokrotnych zapewnień nic od niego niedostalem
Jakich zapewnień ? Możesz tu nawet wrzucić screeny naszych rozmów . Ja nie muszę nikogo o niczym zapewniać bo nigdy nikogo nie oszukałem nawet na 1gorsz. Od razu chciałem ci wysłać kasę na nebeusie tak ?napisałeś że wolisz revo lub przelew krypto tak ? Odstakowalem krypto i czekam aż będę je miał użytkowe wtedy wysle ci kasę . Myślisz że 40zl to jest problem ? Ja z konta firmowego nie mogę wysłać ci kasy bo nie mam takiej możliwości , więc wyśle ci kasę w krypto tak jak "wielokrotnie zapewniłem" . Całkowicie pomijam już fakt że musiałem wysłać ci łącznie 3x 5euro depo ale to już były błędy ze strony nebeusa, nie twoje, jeden z tych depozytów nie dotarł do dzis, albo dotarł a się nie pochwaliłes . W każdym razie trochę słabe jest oczernianie kogoś na forum bez podstaw, myślisz że gdybym chciał zrobić cię na 40zl haha Very Happy to wysłałbym ci depo 15euro łącznie a za refa dostaje się 20:D jaki miałbym w tym biznes Very Happy

Klikers
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 695
Punkty : 955
Reputacja : 316
Dołączył : 17/12/2021

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Cxld Wto 18 Cze 2024 - 14:23

@Klikers Mógłbyś wysłać do mnie w wiadomości prywatnej namiary do siebie? Dzięki z góry.

Cxld
Straight
Straight

Liczba postów : 10
Punkty : 5
Reputacja : 0
Dołączył : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Klikers Wto 18 Cze 2024 - 14:32

Cxld napisał:@Klikers Mógłbyś wysłać do mnie w wiadomości prywatnej namiary do siebie? Dzięki z góry.
Poszło:)

Klikers
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 695
Punkty : 955
Reputacja : 316
Dołączył : 17/12/2021

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by passeo Wto 18 Cze 2024 - 14:36

@klikers mógłbyś i mi wysłać

passeo
Three of a Kind
Three of a Kind

Liczba postów : 7
Punkty : 7
Reputacja : 4
Dołączył : 30/06/2020

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Pamstr Wto 18 Cze 2024 - 18:03

A mi mógłbyś odpisać na sms? Konto zrobiłam i koniec kontaktu po wysłaniu adresu ltc 😃

Pamstr
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 370
Punkty : 447
Reputacja : 42
Dołączył : 22/04/2020

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by WaldekCa90 Wto 18 Cze 2024 - 19:10

Klikers napisał:
WaldekCa90 napisał:
Demon98 napisał:Zrobiłem konto z refa @Klikers i wypłacił refback tak jak pisał. Więc jak najbardziej polecam.
No niestety mimo wielokrotnych zapewnień nic od niego niedostalem
Jakich zapewnień ? Możesz tu nawet wrzucić screeny naszych rozmów . Ja nie muszę nikogo o niczym zapewniać bo nigdy nikogo nie oszukałem nawet na 1gorsz. Od razu chciałem ci wysłać kasę na nebeusie tak ?napisałeś że wolisz revo lub przelew krypto tak ? Odstakowalem krypto i czekam aż będę je miał użytkowe wtedy wysle ci kasę . Myślisz że 40zl to jest problem ? Ja z konta firmowego nie mogę wysłać ci kasy bo nie mam takiej możliwości , więc wyśle ci kasę w krypto tak jak "wielokrotnie zapewniłem" . Całkowicie pomijam już fakt że musiałem wysłać ci łącznie 3x 5euro depo ale to już były błędy ze strony nebeusa, nie twoje, jeden z tych depozytów nie dotarł do dzis, albo dotarł a się nie pochwaliłes . W każdym razie trochę słabe jest oczernianie kogoś na forum  bez podstaw, myślisz że gdybym chciał zrobić cię na 40zl haha Very Happy to wysłałbym ci depo 15euro łącznie a za refa dostaje się 20:D jaki miałbym w tym biznes Very Happy

Ok ale pisales do mnie 16 czerwca o 9 rano że chcesz mój adres ltc bo tego samego dnia bd wysyłał kasę ,do teraz cichosza

WaldekCa90
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1457
Punkty : 150
Reputacja : 147
Dołączył : 18/04/2022

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Klikers Wto 18 Cze 2024 - 21:56

WaldekCa90, jeśli na telegramie cofasz to co napisałeś tutaj ,to dobrze by było gdybyś i tu o tym wspomniał , zrobić z kogoś nieuczciwego można jednym słowem, zdecydowanie trudniej to cofnąć

Klikers
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 695
Punkty : 955
Reputacja : 316
Dołączył : 17/12/2021

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by WaldekCa90 Pon 24 Cze 2024 - 12:45

no ok ciagle czekam bo jeszcze nic mi nie wyslales.

WaldekCa90
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1457
Punkty : 150
Reputacja : 147
Dołączył : 18/04/2022

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Papermoon1987 Pon 24 Cze 2024 - 20:40

WaldekCa90 napisał:no ok ciagle czekam bo jeszcze nic mi nie wyslales.

Ja czekam ponad 2 tygodnie jak Klikers wyśle i ciągle wymówki. Krytykował Zenka, a co sam odwala  Laughing

Nikt tu nieuczciwego z Ciebie nie robi, sam z siebie robisz.

Ja te 40zl odpuszczam.
Gratulacje Klikers!

Papermoon1987
Straight
Straight

Liczba postów : 14
Punkty : 8
Reputacja : 0
Dołączył : 12/02/2023

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Pamstr Pon 24 Cze 2024 - 20:43

U mnie kontakt się urwał 11 czerwca. I też już się nie odzywa. Chociaż napisałby że po promocji czy coś. Nie wiem czy czekać czy już po

Pamstr
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 370
Punkty : 447
Reputacja : 42
Dołączył : 22/04/2020

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Klikers Wto 25 Cze 2024 - 9:42

Gdybym ja się przejmował każdym ciśnieniowcem który za 10zl obrobi komuś dupę na forum, to już dawno by mnie tutaj nie było . Zenka krytykowałem za to że robił depo , i mimo że ktoś mu odsyłał depo po 20minutach to sugerował że ta osoba chciała go okraść. A sam prosił o dane karty . Jeśli chodzi o Nebeusa, wyraźnie napisałem że depo robię , i robię ale robię go z krypto , i wyraźnie napisałem że muszę odstakowac aktywa i będę rozsyłał hajs dalej . Czego nie rozumiecie ? Jeśli ktoś mi tu poda jeden przykład gdzie kogokolwiek oszukałem kiedykolwiek , to możemy podyskutować ok ? Wam się fajnie ocenia innych a na siebie nie popatrzycie jakimi ludźmi jesteście że ktoś robi za was depo , nie wymaga od was wkładu zadnego a potraficie o 20/30zl obrobić tyłek . Więc to świadczy o was, nie o mnie. Bo ja nikogo nie olałem a napisałem jak sytuacja wygląda . Więc przeraża aż fakt jak można się zachowywać . Na 9refow wypłaciłem 6 refbackow , zostały mi 3 osoby którym napisałem jak wygląda sytuacja . Tyle w temacie , mam nadzieję że Admin nie ulegnie presji cosnieniowcow i nie uzna że kogokolwiek oszukałem . Nigdy nikogo nie oszukałem . Amen

Klikers
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 695
Punkty : 955
Reputacja : 316
Dołączył : 17/12/2021

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by WaldekCa90 Czw 27 Cze 2024 - 14:31

ja jak cos ciagle czekam heh

WaldekCa90
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1457
Punkty : 150
Reputacja : 147
Dołączył : 18/04/2022

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Klikers Czw 27 Cze 2024 - 14:48

WaldekCa90 napisał:ja jak cos ciagle czekam heh
Wiesz co ? Na start ci powiem że cokolwiek nie odpiszesz to ja nie będę dyskusji prowadził która do nikąd nie prowadzi . Wydałem na ciebie 15euro , było tak ? Było . Za to dostałem 20euro . Więc nie zarobiłem na tym nic , prosiłem cię żebyś depo które ci posłałem wpłacił na pomagam.pl , było tak ?było . Czy gdyby mi tak zależało na hajsie prosiłbym cię żebyś za ten hajs pomógł potrzebującym , czy cisnalbym że masz mi to oddać ? Sam sobie odpowiedz . Powiedziałem ci że mimo wszystko wyśle ci refback na krypto , wytłumaczyłem ci dlaczego będę miał spóźnienie, stakowałem ETH , i kilka dni temu je odstakowalem , poczytaj ile trwa taki proces . . . I i tak mimo to co jakiś czas.cisniesz na forum że taki i owaki jestem . Mimo że chodzi o pie*****ne 40zl . Więc jeśli się czujesz lepiej to masz moja zgodę , możesz dziennie robić na mnie 4posty , które będą mnie oczerniać . Odezwę się na tg po adres jak będę gotowy wysłać ci kasę . Jak ktoś do mnie pisze na PW w sprawie nebeusa to nie namawiam ludzi do rejestracji , tylko uprzedzam że w razie co będą musieli poczekać chwilę na hajs . Także masz rację, jestem bardzo nieuczciwy.

Klikers
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 695
Punkty : 955
Reputacja : 316
Dołączył : 17/12/2021

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Klikers Czw 27 Cze 2024 - 15:01

Ale jakie zbywanie chłopie to ja mam co codziennie to samo pisać żebyś był spokojny ? Jakie zbywanie , napisałem ci na początku że cię przepraszam że się nie odezwałem 2dni ale miałem kogoś w szpitalu tak ? A tak masz ze mną kontakt cały czas, to powiedz mi w jaki sposób ja cię zbywam ?

Klikers
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 695
Punkty : 955
Reputacja : 316
Dołączył : 17/12/2021

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by WaldekCa90 Czw 27 Cze 2024 - 15:12

luknalem na telegram na nasze rozmowy:

11 czerwca piszesz jutro bede rozsylal bliki,wiec jutro rozsylam bliki kazdemu co robil z refa.

13 czerwca o godzinie 18 na moje pytania piszesz sorki ze cos ci wypadlo z dziewczyna

16 czerwca mi piszesz o 9 rano , siema podaj adres ltc bede wysylal kase dzis,podalem ci adres ltc mimo ze wczesniej blika miales rzucic ,wiadomosc odczytales.Pisales jeszcze tak po tym jak ci dalem adres ltc - jade do ojca na mecz na 15 to siade do tego pojade godzine szybciej

18 czerwca mi piszesz na tg ze odpowiedziales mi na forum bo sie wkurzyles moim komentarzem tu dodanym i zaczales pisac o odstakowaniach ze to roznie bywa z czasem

19 czerwca do ciebie napisalem i jak? a ty mimo ze byles na telegramie i bywales to nie odczytales odemnie zadnej wiadomosci

27 czerwca no wlasnie to dzis i nic,od 19 czerwca do dzis 0 odzewu od ciebie.Tylko tu napisales

Takze patrzac na rozmowe z toba na telegramie od 11 czerwca do dzis to nie jest zbywanie? poprostu ja tak uwazam ze to zbywanie jest to tyle odemnie

WaldekCa90
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1457
Punkty : 150
Reputacja : 147
Dołączył : 18/04/2022

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Kozin Czw 27 Cze 2024 - 16:14

@Klikers nie prościej będzie wysłać ludziom co obiecałeś. To śmieszne kwoty są a utniesz temat. Takie tłumaczenie jakimiś odstackowaniami czy kontem firmowym (a co osobistego nie posiadasz?) to trochę żenujące jest choć przyznam też zabawne.

Kozin
Flush
Flush

Liczba postów : 128
Punkty : 157
Reputacja : 55
Dołączył : 07/12/2022

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Klikers Pią 28 Cze 2024 - 9:14

To nie tłumaczenie . Każdy ma swoje zasady tak ? Wypłaciłem 90%refbackow , depo robiłem ludziom z hajsu z quizów który mi został na coinbase, w momencie kiedy mi zabrakło środków , poinformowałem że resztę refbackow odeśle do 16dni bo tyle mi pokazywało odstakowane eth . Nie ma żadnych tłumaczeń. O koncie firmowym pisałem nie bez kozery bo to konto nie ma możliwości przelewów blik , a druga sprawa robiłem ludziom depo ze środków wolnych które mi były obojętne , i nie zależało mi czy ktoś mi depo odeśle czy nie . Dlatego prosiłem żeby wysyłali to na cele charytatywne. Najlepiej jest kogoś oceniać samemu nie robiąc nic dobrego Smile . Co innego gdybym poblokowal osoby którym jestem winien refback i ucialbym kontakt. A każda z tych osob może do mnie w każdej chwili napisać . I dałem info ile będę czekał na hajs z którego będę rozsyłał refbacki . Zaznaczam że każda z osób które robiły konto z mojego refa nie musiała z własnej kieszeni kompletnie nic dawać co też jest bardzo ważne. Bo czytając takie docinki czuje się jakbym pozbierał od ludzi depozyty i zniknął . I naprawdę mi się nie chce tu już tłumaczyć ... Ktoś mnie tutaj oczernia ale na tg nie napisze to jak to jest ? Ja mam tutaj swoje grono osób które wiedzą że nigdy nikogo nie oszukałem . Z resztą chyba sam admin dobrze wie że to po prostu mała awaria bo zawsze staram się bezinteresownie pomagać jak tylko mogę. Także ja się odcinam od tych dyskusji możecie tu sobie na mnie pisać co chcecie . Osoby zarejestrowane otrzymają swoje refbacki i to nie podlega żadnej wątpliwości .

Klikers
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 695
Punkty : 955
Reputacja : 316
Dołączył : 17/12/2021

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by WaldekCa90 Sro 3 Lip 2024 - 12:44

ciagle czekam jak cos heh

WaldekCa90
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1457
Punkty : 150
Reputacja : 147
Dołączył : 18/04/2022

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Degen Sro 3 Lip 2024 - 12:54

Nebeus to jest portfel elektroniczny, czy forma karty wirtualnej? I jak wyglądają opłaty/koszt miesięczny?

Degen
Straight
Straight

Liczba postów : 37
Punkty : 30
Reputacja : 4
Dołączył : 01/07/2024

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Blantares Sro 3 Lip 2024 - 13:09

WaldekCa90 napisał:ciagle czekam jak cos heh

Zlej typa, widać że leci w uja a te tłumaczenia jak u 12latka Wink

Blantares
Flush
Flush

Liczba postów : 265
Punkty : 323
Reputacja : 52
Dołączył : 28/08/2022

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Klikers Nie 7 Lip 2024 - 6:14

Blantares napisał:
WaldekCa90 napisał:ciagle czekam jak cos heh

Zlej typa, widać że leci w uja a te tłumaczenia jak u 12latka Wink

Ogólnie nie jestem za kloceniem się na forum ani żadnymi wyzwiskami . Ale jak widzę jak ktoś, kto ch**a wie na ten temat się wtrąca , to na język przychodzi tylko jedno. Blanters.... Zamkniesz tą piz*ę jak nie wiesz o co chodzi a się wypowiadasz ? Zrobiłeś cokolwiek na tym forum dla kogokolwiek kiedykolwiek ? Nie było żadnych tłumaczeń. I nie będę po raz setny opisywał tu że kolega któremu po nogach ciekło z racji 30zl nie chciał przelewu na nebeusa pomiędzy kontami , bo tak miałby hajs od razu , więc zaznaczyłem mu że na krypto będzie musiał poczekać , ja miałem hajs na nebeusie i nie chciałem go na krypto zrzucać bo zrobiłem xxxxxx transakcji krypto na nebeusie które do dzisiejszego dnia nie dotarły .więc wolałem nie ryzykować . I tyle w temacie na refa czekają 3osoby , a tylko #Waldek się tak trząsł że zasypał mi TG wiadomościami , i tutaj posty wstawiał jaki to ja zły nie jestem . Inne osoby jakoś po otrzymanej ode mnie wiadomości o znacznym opóźnieniu (z mojej winy oczywiście ) cierpliwie czekały. I z pewnością te osoby które były cierpliwe otrzymają ode mnie coś extra bo powtarzam po raz milionowy. Nigdy nikogo nie oszukałem , Tyle mam do powiedzenia

Klikers
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 695
Punkty : 955
Reputacja : 316
Dołączył : 17/12/2021

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by WaldekCa90 Nie 7 Lip 2024 - 8:18

Nie potrzebne zamieszanie wyszło ,ja jestem ogólnie niecierpliwy ,dziś rano klikers mi wysłał refbacka + 10zl rekompensaty bo długo czekałem.Ale w sumie i tak ta promka była coś nie tak spoko depozyty w algo nie wszystkie przychodziły na konto w tym nebeusie.Takze polecam współpracę z klikersem tylko trzeba być cierpliwym bo różne sytuacje wychodzą .Ogólnie słaby ten nebeus ,nie będę raczej go używał

WaldekCa90
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1457
Punkty : 150
Reputacja : 147
Dołączył : 18/04/2022

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Wpłata kartą przez link do płatności revolut

Pisanie by MasaPit Czw 11 Lip 2024 - 23:19

Siemka, próbowałam zapłacić kartą nebeusa przez link do płatności z revolut ale muszę tam wpisać kod pocztowy. Próbowałam mój kod oraz kod kraju na który jest zarejestrowana siedzibą Nebeus ale żaden nie przeszedł. Wiecie skąd mam wziąć ten kod?

MasaPit
Three of a Kind
Three of a Kind

Liczba postów : 1
Punkty : 0
Reputacja : 0
Dołączył : 27/12/2023

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by Demon98 Czw 11 Lip 2024 - 23:32

MasaPit napisał:Siemka, próbowałam zapłacić kartą nebeusa przez link do płatności z revolut ale muszę tam wpisać kod pocztowy. Próbowałam mój kod oraz kod kraju na który jest zarejestrowana siedzibą Nebeus ale żaden nie przeszedł.  Wiecie skąd mam wziąć ten kod?
Nie wpłacisz na Revo przez link, nie da się.

Demon98
Flush
Flush

Liczba postów : 150
Punkty : 224
Reputacja : 80
Dołączył : 01/10/2022
Wiek : 26

Powrót do góry Go down

Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr] - Page 3 Empty Re: Nebeus - 20 € dla polecającego [Podział dóbr]

Pisanie by WaldekCa90 Wto 16 Lip 2024 - 22:42


WaldekCa90
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1457
Punkty : 150
Reputacja : 147
Dołączył : 18/04/2022

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Mega Kasyno bonus 22bet kasyno bonus Vavada Casino